1.540 TL TAKSITLE 36 AY VADELI 2016 FIAT FIORINO

İstanbul’dan tüm Türkiye’ye 36 aya varan vadelerle senetle 2.el araba satışları son hızıyla devam ediyor. Ayrıcalıklı ödemelerle sizleri 2.el son derece temiz bir araç sahibi yapmaya devam ediyoruz. Her geçen gün büyüyen güven ağıla Avrupa’nın en büyük 2.el araç firması haline gelerek son derece temiz ve 101 nokta ekspertiz raporlu araçları sizlere sunmaya devam ediyoruz.

 

İstanbul senetle araba pazarının en büyük firması olarak % 30 peşinat tutarıyla dilediğiniz araca 36 aya varan ödeme seçenekleriyle kolay bir şekilde sahip olma fırsatı sunulmaya devam ediyor.

 

Satışa sunulan bütün araçlar 1 yıl ya da 25.000 km garanti kapsamında satılmakta olup bütün araçlar için orijinal km garantisi verilmektedir.

 

Satışa sunulan araç 2016 model Fiat Fiorino Panorama 1.3 Multijet Pop Modelidir.

Araç orijinal 65.000 km’de olup dizel ve manueldir.

 

 

Senetle Vadeli Ödeme Planı:

 

Aracın Fiyatı:                         49.950 TL

İstenilen % 30 Peşinat:       14.985 TL

Aylık Ödeme:                        1.540 TL

Toplam Borç Tutarı:            55.440 TL

 

İkinci el araç sektöründe yer alan filolarımızla Türkiye’nin her yerine senetle araba satışına devam ediyoruz. Kolay ödemelerle ticari araç sektörünün önemli modellerinden biri olan ve Türkiye 2.el araç sektöründe çok tutulan bu araca sahip olmak için mesai saatlerinde firmayı arayabilirsiniz.

 

 

İlan sahibi ile iletişime geçmek istiyor musunuz?

İlan sahibi ile iletişime geçebilirsiniz. Pazarlık payı ve ilan hakkındaki tüm soruları ilan sahibine sorabilirsiniz.

arabası İstanbul/Ataşehir ilçesinde mahallesinde satılmaktadır. Araç sahibi ile iletişime geçebilir, ilan detaylarını ve satış koşullarını konuşabilirsiniz. İstanbul satılık model ve KM'de.

Bu ilana benzer arama terimleri: