36 AY SENETLE ARABA ALMAK İÇIN ACELE EDIN!

Senetle araba fırsatlarında son kampanyalar devam ediyor. Yılın en önemli vadeli araba satışlarından yararlanarak ikinci el araç satın almak isteyenlere özel fırsatlarla araç satışı başlamıştır. Kolay ödeme seçenekleriyle %30 peşinat ödeyerek siz de kolayca beğendiğiniz araca sahip olabilirsiniz.

Satışa sunulan araçların tamamı detaylı ekspertiz yaptırıldıktan sonra satışa sunulmaktadır. Siz de ekspertizi istediğiniz yerde yaptırabilirsiniz. Araçları beğenmeniz koşulunda size sunulan fırsatlardan yararlanarak siz de dilediğiniz araca 36 ay senetle vade yaparak kolayca sahip olabilirsiniz.

Senetle arabalar içerisinde size en uygun aracı bulmanız için birçok seçenek sunuyoruz. Birçok araç içerisinden size en uygun otomobil hangisi ise bu aracı bulmanıza yardımcı oluyoruz. Siz de taksit taksit araba satışından yararlanarak 2.el bir otomobile uygun vadelerle sahip olabilirsiniz.

Taksitle araba almak son derece kolay bir hale geldi. Özellikle fırsatlarla dolu araç kampanyalarıyla 36 ay senetle vadeli araba satışlarında son derece cazip ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

Taksitli araba satışında istenen tutar araç bedelinin en az %30’u kadar olacaktır. Bu tutar peşinat olarak ödendikten sonra kalan tutar uygun vade farkıyla 36 aya kadar bölünebilmektedir. Bunun yanında isterseniz de taksitle araba alımı kapsamında peşinat yerine araç takasında da bulunabilirsiniz. Pert veya ağır hasar kaydı olmayan tüm araçlar değerinde satın alınır.

Senetle araba almak isteyenler için satışa sunulan model 2010 Renault Megane 1.6 Expression modelidir. Sıralı sitem LPG bulunan bu araç orijinal 155 bin km’dedir. 6 ileri manuel vitese sahip olan bu araç 10,5 saniyede 0’dan 100’e çıkmaktadır. 110 beygirlik bir motora sahip olan bu araç 195 km hıza kadar ulaşabilmektedir.

Aracın peşin fiyatı 120 bin TL’dir. 48.000 TL peşinat ödeyerek kalan 72.000 TL için senetle vade seçeneğiyle 36 aylık taksit yapılmaktadır. 36 aylık sıralı senetlerle aylık ödeme tutarı 3.733 TL olup toplam borç tutarı 134.388 TL’dir.

İlan sahibi ile iletişime geçmek istiyor musunuz?

İlan sahibi ile iletişime geçebilirsiniz. Pazarlık payı ve ilan hakkındaki tüm soruları ilan sahibine sorabilirsiniz.

Renault Megane arabası İstanbul/Esenler ilçesinde mahallesinde satılmaktadır. Araç sahibi ile iletişime geçebilir, ilan detaylarını ve satış koşullarını konuşabilirsiniz. İstanbul satılık Renault Megane model ve KM'de.

Bu ilana benzer arama terimleri: