TAKSITLI ARABA SATIŞINDA 36 AY SENETLE VADE

36 Ay taksit seçeneğiyle araç satın alımında senetle vade seçeneği son hızıyla devam ediyor. İkinci el araba fırsatlarıyla siz de uygun vade oranlarıyla 6 ile 36 ay arasında değişen taksitlerle araç sahibi olun.

 

Taksitli araba almak isteyenler için uygun vade oranlarının sunulduğu araba satın alım işlemlerinde %100 ekspertiz raporlu araçlar için taksitli senetle araba satın alabilirsiniz.

 

Senetle Renault Fluence aracına sahip olmak isteyenlere özel olarak satışa sunulan bu araç 2015 model 1.5 dCi Touch modelidir. Araç orijinal 137 bin km’dedir. Araç yarı otomatik bir şanzımana sahiptir. 110 beygirlik son derece güçlü ve düşük yakıt tüketimine sahip bir dizel motora sahiptir.

 

Bu araca %30 peşinat ödeyerek kalanına senetle araba ayrıcalıklarıyla 36 ay taksit seçeneğiyle sahip olabilirsiniz. Aracın peşin satış fiyatı ise 144.900 TL’dir.

 

Senetle araba fırsatları çerçevesinde satışa sunulan 2015 model Renault Fluence modeline sadece 43.470 TL peşinat ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bu kapsamda kalan tutar olan 101.430 TL için 36 aylık senetle araba seçeneğinde aylık 4.799 TL taksit ödeyerek kolayca sahip olabilirsiniz.

 

Vadeli araba satışından yararlanmak araçla ilgili detaylı bilgi almak için mesai saatlerinde iletişime geçebilirsiniz.

İlan sahibi ile iletişime geçmek istiyor musunuz?

İlan sahibi ile iletişime geçebilirsiniz. Pazarlık payı ve ilan hakkındaki tüm soruları ilan sahibine sorabilirsiniz.

Renault Fluence arabası Ankara/Akyurt ilçesinde mahallesinde satılmaktadır. Araç sahibi ile iletişime geçebilir, ilan detaylarını ve satış koşullarını konuşabilirsiniz. Ankara satılık Renault Fluence model ve KM'de.

Bu ilana benzer arama terimleri: